KONST / Litografier / Färglitografi 10976623
nr 1097 6623
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), 1979, 'På väg till biblioteket', 49/310, signerad, motivet: 42x43
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:51:28
16/3 23:43:41
700 kr
19/3 17:40:36
20 mar
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson